Bezpieczeństwo zakupy

Bezpieczeństwo
Używamy najnowocześniejszej technologii szyfrowania, aby chronić Twoją kartę kredytową / dane osobowe. Możesz złożyć zamówienie (y) za pomocą szyfrowania SSL (Secure Socket Layer).

Cyfrowe certyfikaty szyfrują dane przy użyciu technologii SSL, która jest standardową metodą ochrony komunikacji w Internecie. Protokół bezpieczeństwa SSL zapewnia szyfrowanie danych, uwierzytelnianie serwera, integralność wiadomości i opcjonalne uwierzytelnianie klienta dla połączenia TCP / IP. Ponieważ protokół SSL jest wbudowany we wszystkie główne przeglądarki i serwery WWW, po prostu zainstalowanie certyfikatu cyfrowego włącza funkcje SSL.

SSL występuje w dwóch wersjach: 40-bitowej i 128-bitowej, które odnoszą się do długości "klucza sesji"; generowane przez każdą zaszyfrowaną transakcję. Im dłuższy klucz, tym trudniej złamać kod szyfrowania. Nasza strona internetowa wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie. Większość przeglądarek obsługuje 128-bitowe sesje SSL, które są tryliony razy silniejsze niż sesje 40-bitowe.

Bezpieczna kontrola zakupów
Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi, zachować dokładność danych i zapewnić prawidłowe wykorzystanie informacji, wprowadziliśmy odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i zarządcze, aby zabezpieczyć i zabezpieczyć informacje, które gromadzimy w Internecie. Zgodnie z ustawą Fair Credit Billing Act Twój bank nie może Cię pociągnąć do odpowiedzialności za ponad 50 USD nieuczciwych opłat. W przypadku nieautoryzowanego użycia karty kredytowej, musisz powiadomić o tym swojego dostawcę karty kredytowej zgodnie z jej zasadami i procedurami raportowania.

thayerbusiness
Copyright © 2020 Tanie butów - Aleksportowe.com All Rights Reserved