F.A.Q

Informacje o zamówieniu

Opóźnienia pogodowe
Istnieje możliwość, że przesyłka może zostać opóźniona z powodu sezonowych burz. Aby upewnić się, że zdajesz sobie sprawę z wszystkich niekorzystnych warunków pogodowych, często sprawdzaj witryny przewoźników pod kątem najnowszych alertów dotyczących usług.
DHL
EMS
ePacket
Uwaga: nie jesteśmy w stanie przyspieszyć przesyłek opóźnionych i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogą powodować opóźnienia. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje o śledzeniu przesyłki, skorzystaj z powyższych linków. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące opóźnienia przesyłki, prosimy o bezpośredni kontakt z przewoźnikiem.

Wyświetl swoje zamówienie / fakturę
Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia zawierającą fakturę w ciągu 24 godzin. Jeśli nie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem, możesz uzyskać dostęp do faktury, wykonując poniższe czynności.

Zaloguj się na swoje konto.
Po zalogowaniu znajdź "Status zamówienia" w lewym menu nawigacji i kliknij [Wyświetl] obok Wszystkie zamówienia. Zlokalizuj i kliknij numer zamówienia, który chcesz przejrzeć.
Informacje o zamówieniu będą dostępne do drukowania
Żądanie zatrzymania lub zmiany zamówienia

Jak anulować lub zmienić zamówienie?
Jeśli złożyłeś zamówienie w ciągu 24 godzin i chcesz dokonać aktualizacji, spróbujemy wprowadzić tę zmianę.
Uwaga: Zwrócimy 5% zapłaconej kwoty, aby można było odliczyć od zwrotu, jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, czyli opłaty za wymianę, naliczone przez bank. Te zmiany mogą obejmować:
Anuluj przedmiot Anuluj zamówienie Zmień adres wysyłki - Zmień metodę wysyłki -
Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej:
1. Skontaktuj się z nami i poinformuj nas o zmianie, którą chcesz wprowadzić, przesyłając nasz formularz e-mailowy 2.Proszę przekazać nam szczegółowe informacje na temat tego, co chcielibyśmy, abyśmy zmienili w Twoim zamówieniu.
3. Członek naszego zespołu obsługi wentylatorów skontaktuje się z Tobą, gdy tylko otrzymamy Twoją prośbę.
Uwaga: nie możemy zagwarantować, że zamówienie może zostać zmienione po przetworzeniu przez nasz system zamówień.

Składanie zamówienia
Przed zamówieniem przeczytaj następujące uwagi:

Nie możesz znaleźć przedmiotu?

Wyświetlane są tylko te przedmioty, które są w magazynie i są dostępne do wysyłki (z wyjątkiem wysyłek od producenta). Jeśli nie ma go na stronie, nie ma go w magazynie. Nie przyjmujemy zamówień na produkty, których nie ma w magazynie.

Nie możesz znaleźć swojego rozmiaru?

Wszystkie dostępne rozmiary dla konkretnego przedmiotu są wyświetlane na stronie szczegółów produktu. Jeśli przedmiot nie jest już dostępny w określonym rozmiarze, rozmiar ten będzie wyszarzony. Stale dodajemy nowe produkty codziennie i ciężko pracujemy, aby nasza strona internetowa zawierała najbardziej aktualne zasoby reklamowe. Kontynuuj przegląd naszego katalogu online pod kątem wszelkich aktualizacji.

Utracony pakiet

Co mam zrobić, jeśli moje zamówienie zostanie utracone?

Jeśli termin dostawy minął i / lub śledzenie zamówienia zostało dostarczone i nie otrzymałeś przesyłki, z przyjemnością przetworzymy wymianę lub zwrot pieniędzy.
Uwaga: Wszystkie zgubione paczki muszą zostać zgłoszone w ciągu 45 dni od daty wysłania zamówienia. Jeśli otrzymamy powiadomienie o zgubionej paczce po upływie tego czasu, nie będziemy w stanie przetworzyć Twojej prośby.
Jeśli zgłaszasz utracony pakiet, upewnij się, że przed skontaktowaniem się z działem obsługi klienta podjęto następujące kroki.
Sprawdź najbliższy obszar; w tym: skrzynki pocztowej, garażu, ganku, recepcji, biura wynajmu, sąsiada lub kogokolwiek, kto mógł podpisać lub odebrać paczkę. Śledź również przesyłkę w trybie online, aby sprawdzić, czy są tam jakieś specjalne instrukcje lub aktualizacje. Sprawdź w lokalnym urzędzie pocztowym lub urzędzie celnym, ponieważ mogą one być w posiadaniu nakazu uiszczenia opłat celnych.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć swojej paczki, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:
1. Skontaktuj się z nami i poinformuj nas o utracie zamówienia, przesyłając nasz formularz Email Us.
2. Podaj nam informacje dotyczące zamówienia, w tym numer potwierdzenia, a także adres wysyłki 3. Proszę również pamiętać w wiadomości e-mail, że wykonałeś powyższe czynności podczas próby zlokalizowania zamówienia, a także jeśli wolałbyś zwrot lub wymianę utraconego opakowania.
Członek naszego zespołu ds. Usług wentylacyjnych skontaktuje się z Tobą, gdy tylko otrzymamy Twoją prośbę za pomocą zastępczego numeru zamówienia lub potwierdzenia zwrotu kosztów

thayerbusiness
Copyright © 2020 Tanie butów - Aleksportowe.com All Rights Reserved