O nas

Dlaczego warto robić zakupy u nas?
Witamy w aleksportowe.com, najlepiej oficjalnie licencjonowanym sklepie z butami marki online. Jesteśmy ludźmi, którzy naprawdę lubią codziennie przychodzić do pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta w sposób ludzki i oczekujemy na zarabianie Twojej firmy. Jesteśmy dumni z tego, że nie tylko oferujemy duży wybór najlepszych butów dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ale także najlepszą w branży obsługę klienta, zasady wysyłki i zwrotu.
Obsługa klienta
Dbamy o Twoją satysfakcję i oglądamy za każdym razem, gdy kontaktujesz się z nami jako szansą na zbudowanie relacji. Jesteśmy również klientami i chcemy dostarczać naszym klientom takie usługi, jakich chcielibyśmy doświadczyć. Jeśli Twoje oczekiwania nie zostaną przekroczone i jeśli nie będziesz chciał wrócić, to nie wykonaliśmy naszej pracy!
30-dniowe bezproblemowe zwroty
Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie najlepszej możliwej usługi i jeśli nie kochasz tego, co zamówiłeś, nie chcemy, abyś je zachował. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz zwrócić przedmiot (y) w oryginalnym stanie, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy.
Kupuj z ufnością
Ochrona naszej prywatności ma dla nas ogromne znaczenie. Korzystamy z najnowocześniejszej technologii szyfrowania (SSL) w celu ochrony danych karty kredytowej / osobistej. Twoje informacje są w 100% bezpieczne, gdy robisz zakupy u nas. Czasami wysyłamy e-mailem powiadomienie o specjalnych promocjach lub nowościach, ale możesz jednym kliknięciem zrezygnować z tych wiadomości.

thayerbusiness
Copyright © 2020 Tanie butów - Aleksportowe.com All Rights Reserved